ART / Lithographs / Litographs 8001665
nr 800 1665
LITOGRAPHS
2 pcs. C Julius, gulls, signed, -91, subject size: 45x40,
2 st. C Julius, fiskmåsar, signerade, -91, motivets mått: 45x40
300
SEK 200
Monday January 7 2013
at 17:31:31
5/1 00:44:22
7/1 15:51:38
150 kr